Wyszukiwarka
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Tunele kolejowe
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Linia 2
Warszawa Zachodnia - Terespol
Linia 2a
Warszawa Wschodnia - Warszawa Port
Linia 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Linia 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Linia 6
Zielonka - Kuźnica Białostocka
Linia 7
Warszawa Wschodnia - Dorohusk
Linia 8
Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
Linia 8a
Warszawa Aleje Jerozolimskie - Miejsce Historyczne Okęcie
Linia 9
Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny
Linia 10
Legionowo - Tłuszcz
Linia 10a
Legionowo Piaski - Nasielsk
Linia 12
Skierniewice - Łuków
Linia 13
Krusze - Pilawa
Linia 19
Warszawa Główna Towarowa - Józefinów
Linia 20
Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
Linia 20a
Warszawa Gdańska - Janówek
Linia 21
Warszawa Wileńska - Zielonka
Linia 21a
Siwki - Zielonka Odgałęzienie
Linia 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom
Linia 23
Warszawa Główna - Warszawa Zachodnia
Linia 26
Łuków - Radom
Linia 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Linia 28
Wieliszew - Zegrze
Linia 29
Tłuszcz - Ostrołęka
Linia 31
Siedlce - Cisówka
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 34
Ostrołęka - Siedlce
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 36
Ostrołęka - Łapy
Linia 42
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Szczęśliwice
Linia 45
Warszawa Wschodnia - Warszawa Grochów Postojowa
Linia 46
Warszawa Zachodnia - Warszawa Szczęśliwice
Linia 47
Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki WKD
Linia 47a
Warszawa Marszałkowska - Miejsce Historyczne 47/2
Linia 47b
Miejsce Historyczne 47/1 - Miejsce Historyczne 47/3
Linia 47c
Skrzyżowanie - Warszawa Włochy WKD
Linia 48
Podkowa Leśna Główna - Milanówek WKD
Linia 56
Płock Radziwie - Płock Radziwie Port
Linia 76
Bąkowiec - Kozienice
Linia 77
Janików - Świerże Górne
Linia 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Linia 82a
Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
Linia 440
Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina
Linia 445
Warszawa Zachodnia - Warszawa Aleje Jerozolimskie
Linia 447
Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki
Linia 448
Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów
Linia 449
Warszawa Rembertów - Zielonka
Linia 452
Warszawa Wschodnia - Warszawa Grochów Postojowa
Linia 1001 (wąsk)
Warszawa Południowa - Nowe Miasto n/Pilicą
Linia 1002 (wąsk)
Piaseczno Przemysłowe - Warszawa Belweder
Linia 1002a (wąsk)
Warszawa Mokotów - Warszawa Belweder
Linia 1002b (wąsk)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Miejsce Historyczne 1002/1
Linia 1004 (wąsk)
Grójec Odgałęzienie - Jasieniec
Linia 1005 (wąsk)
Rozjazd Oborski - Konstancin
Linia 1006 (wąsk)
Warszawa Most - Jabłonna
Linia 1007 (wąsk)
Warszawa Most - Karczew
Linia 1008 (wąsk)
Warszawa Targowa - Radzymin Wąskotorowy
Linia 1008a (wąsk)
Warszawa Wisła - Warszawa Targówek
Linia 1009 (wąsk)
Sochaczew Muzeum - Wyszogród
Linia 1010 (wąsk)
Tułowice Sochaczewskie - Piaski Wąskotorowe
Linia 1011 (wąsk)
Nasielsk Dojazdowy - Miejsce Historyczne Sierpc 3
Linia 1011a (wąsk)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy I
Linia 1012 (wąsk)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Linia 1013 (wąsk)
Nasielsk Wąskotorowy - Pułtusk
Linia 1018a (wąsk)
Przasnysz - Miejsce Historyczne Przasnysz
Linia 1019 (wąsk)
Grabowo Wąskotorowe - Kolno
Linia 1020 (wąsk)
Spychowo Wąskotorowe - Myszyniec
Linia 1021 (wąsk)
Dęby - Łomża Wąskotorowa
Linia 2012 (wąsk)
Starachowice Wschodnie Wąskotorowe - Iłża
Linia M1
Kabaty - Młociny
Linia M2
Rondo Daszyńskiego - Dworzec Wileński

100 najlepszych stron o kolejach


Województwo mazowieckie
Alfabetyczny wykaz punktów sieci kolejowej

===== Punkty normalnotorowe =====
Adolfin (pe)
Antoniówka (po)
Arcelin (po)
Arynów (stt)
Augustówka (po)
Augustówka Odgałęzienie (rozj)
Babice JW 4271 wojsk. (bsz)
Baboszewo (po+ład)
Barchów (po)
Barcząca (po)
Bardony (pe)
Bartodzieje (st)
Bąkowiec (st)
Bąkowiec Odgałęzienie I (podg)
Bąkowiec Odgałęzienie II (rozj)
Beniaminów (po+ład)
Białki Siedleckie (po)
Biel (po)
Bielany k/Warszawy (po)
Bielany Podlaskie (po)
Bieliny Opoczyńskie (po)
Bierwce (po)
Błonie (st)
Borki Kosy (po)
Borki Siedleckie (po)
Boża Wola (po)
Brody Warszawskie (po)
Brwinów (po)
Brzeźnica k/Kozienic (po)
Brzózki (po)
Cegielnia Krubin ceg. (bsz)
Cegłów (po)
Celestynów (st)
Centrum (A13) (po+podg)
Centrum Nauki Kopernik (C13) (po)
Chorzele (po+ład)
Chotomów (po)
Chotomów (podg)
Chromin (po)
Chronów (po)
Chrosna (po)
Chrzęsne (po)
Chynów (st)
Ciechanów (st)
Ciechanów Przemysłowy (po)
Cieksyn (po)
Cierpigórz (po)
Cierpigórz (pe)
Cisie (po)
Czachówek Górny (po)
Czachówek Południowy (st)
Czachówek Południowy CzP11 (podg)
Czachówek Środkowy (po)
Czachówek Wschodni (po+podg)
Czachówek Zachodni (podg)
Czeruchy (po)
Dalekie (po+ład) Zdjęcia
Daniszewo (po)
Dąbkowizna (po)
Dąbrowica (stt)
Derlacz (podg)
Dębe Wielkie (po)
Długokąty (po)
Dobczyn (po)
Dobieszyn (st)
Doły (podg)
Dworzec Gdański (A17) (po+podt)
Dworzec Wileński (C15) (st)
Dziewule (st)
Emilianów (stt)
Fronołów (po)
Garbatka Letnisko (st)
Garbatka Podlas (pe)
Garwolin (st)
Gąsawy Plebańskie (po)
Gąski (po)
Gąsocin (st)
Gierwaty (po+ład)
Gocły (po)
Gołotczyzna (po)
Gostynin (st)
Gośniewice (po)
Goworki (stt)
Goworowo (po)
Gozdowo (po+ład)
Góra Kalwaria (st)
Grabce (po)
Grabianka (pe)
Grabowo (po+ład)
Grabów n/Pilicą (po+mij)
Grodzisk Mazowiecki (st)
Grodzisk Mazowiecki Jordanowic... (po)
Grodzisk Mazowiecki Okrężna (po)
Grodzisk Mazowiecki Piaskowa (po)
Grodzisk Mazowiecki Radońska (st)
Grodzisk Mazowiecki Rynek (po)
Grodzisk Mazowiecki WKD (po+mij)
Grodziszcze Mazowieckie (po)
Grzebowilk (stt)
Grzegorzewice (po)
Grzegorzewo (po)
Gucin (po)
Halinów (po)
Henryszew (pe)
Huta Czechy (po)
Imielin (A3) (po)
Iwowe (po)
Jackowo Dworskie (po)
Jagiellonka (podg)
Jaktorów (po)
Janików (stt)
Janówek (po)
Janówek (po)
Jarnuty (po)
Jarosław n/Wisłą (po)
Jarzębia Łąka (po)
Jasienica (podg)
Jasienica Mazowiecka (po)
Jastrząb (st)
Jastrząbka (po+ład)
Jaźwiny (po)
Jaźwiny (podg)
Jedlnia Kościelna (po)
Jedlnia Letnisko (st)
Jelonki (po)
Jesionka (po)
Jeziorki Estakada (pb)
Jeziorna (stt)
Jeżewice (po)
Józefinów (podg)
Józefów (po)
Kabaty (A1) (st)
Kaczorowo (po)
Kałęczyn (po)
Kanie Helenowskie (po)
Kazimierówka (po)
Kątne (po)
Kędzierak (podg)
Kępa Gliniecka (podt)
Kietlanka (po)
Kietlanka (pe)
Klembów (po)
Kobyłka (po)
Kobyłka Ossów (po)
Kołbiel (po)
Kołbiel (st)
Komorów (st)
Konopki (st)
Kończyce Radomskie (po)
Kornelin (po)
Korytów (stt)
Kosiorki (po)
Kosów Lacki (po)
Kostki (po)
Koszewnica (po)
Kotuń (po)
Kotuń (podt)
Kozery (pe)
Koziebrody (po)
Kozienice (po+ład)
Kraszewo (mij)
Krężel (po)
Krośnice Mazowieckie (po)
Krusze (po+podg)
Kruszyna (po+mij)
Krzymosze (po)
Kurpie (po+ład)
Laski (pe)
Legionowo (st)
Legionowo Piaski (st)
Legionowo Przystanek (po)
Legionowo R 57 (rozj)
Leokadia (po)
Leonów (po)
Lesiów (po+mij)
Leszczydół (po)
Lotnisko (po)
Lubomin (pe)
Lucynów (po)
Ludwisin (podg)
Łaskarzew (stt)
Łaskarzew Przystanek (po)
Łąck (st)
Łochów (st)
Łomianki (po)
Łuczynów (pe)
Malichy (po)
Małkinia (st)
Marków (podg)
Marymont (A19) (po)
Michalczew (po)
Michalin (po)
Michałowice (po)
Michałów (podg)
Michałów Reginów (po)
Miejsce Historyczne 47/1 (mh)
Miejsce Historyczne 47/2 (mh)
Miejsce Historyczne 47/3 (mh)
Miejsce Historyczne Kołbiel (po)
Miejsce Historyczne Sosnowe (po+pe+ład)
Miejsce Historyczne Szewnica (po+pe)
Miejsce Historyczne Warszawa Z... (po)
Mienia (po)
Mieszaki (po)
Międzyborów (po)
Mika (po)
Milanówek (po)
Milanówek Graniczna (po)
Milanówek Grudów (po)
Milanówek Prosta (po)
Milanówek WKD (po+mij) Zdjęcia
Mińsk Mazowiecki (st)
Mińsk Mazowiecki Anielina (po)
Mława (st) Zdjęcia
Mława Miasto (po)
Młociny (po)
Młociny (A23) (st)
Młociny Gmina (po)
Młociny Wieś (po)
Modlin (st)
Mokra Wieś (po)
Mordy (po+ład)
Mordy Miasto (po)
Mostówka (st)
Mrozy (st)
Mszczonów (st)
Muranów (A16) (po)
Mystkowo (po)
Nakły (po)
Nasielsk (st)
Natolin (A2) (po)
Niemojki (st)
Nieporęt (po)
Nowa Iwiczna (po)
Nowa Wieś Kościelna (po+ład)
Nowa Wieś Warszawska (po)
Nowe Dębe Wielkie (po)
Nowy Dwór Mazowiecki (st)
Nowy Świat - Uniwersytet (C12) (po)
Olszewka (po)
Opacz (po)
Opaleniec Mazurski (po)
Orło (po)
Osieck (st)
Ostrołęka (st)
Ostrów Mazowiecka (st)
Ostrów Mazowiecka Miasto (po)
Ostrówek Węgrowski (po)
Otrębusy (po)
Otwock (st)
Ożarów Mazowiecki (st)
Palmiry (po+ład)
Pancerz Buraków (po)
Parciaki (po+ład)
Parysów (po+ład)
Pasieki (st)
Patków (po)
Piasecznica (po)
Piaseczno (st)
Piastów (po)
Pilawa (st)
Pionki (st)
Pionki Zachodnie (po)
Plac Konstytucji (A12) (po)
Plac Wilsona (A18) (st)
Platerów (st)
Płochocin (po)
Płochocin Polmos (pb)
Płock (st)
Płock Radziwie (st)
Płock Radziwie Port (po+ład)
Płock Trzepowo (st)
Płońsk (st)
Podbór (po)
Podkowa Leśna Główna (st)
Podkowa Leśna Wschodnia (po)
Podkowa Leśna Zachodnia (po)
Podnieśno (po+ład)
Podwierzbie (po)
Pogorzel Warszawska (po)
Pole Mokotowskie (A10) (po)
Polesie (po)
Poligon (podg)
Politechnika (A11) (st)
Polmin (st)
Pomiechówek (po)
Ponikiew skład. (bsz)
Powązki (pe)
Prabuty Góry (po)
Prażmów (po)
Proboszczewice Płockie (po+ład)
Prostyń (po)
Prostyń Bug (pz)
Prostyń Bug (podg)
Pruszków (st)
Pruszków WKD (po)
Przetycz (st)
Przysucha (st)
Pustelnik (stt)
Puszcza Mariańska (st)
Raciąż (st)
Racławicka (A9) (po)
Radiowo (pb)
Radom (st)
Radom Krychnowice (stt)
Radom Południowy (po)
Radom Potkanów (po)
Radom Wschodni (stt)
Radom Zachodni (podg)
Radomyśl (po)
Radziwiłłów Mazowiecki (st)
Radzymin (st)
Rajec (pe)
Rajec Poduchowny (po)
Raszujka (po)
Ratusz Arsenał (A15) (po)
Reguły (po)
Rogożew (po)
Rondo Daszyńskiego (C9) (st)
Rondo ONZ (C10) (po+podg)
Rożki (st)
Ruda Talubska (st)
Ruda Wielka (po+pe)
Rybienko (po)
Rydzewo (mij)
Sabinka (po)
Sadków (pe)
Sadowne Węgrowskie (st)
Sarnaki (po)
Sarnów k/Wysokiego Koła (ład)
Seroki (po)
Sieciechów (stt)
Siedlce (st)
Siedlce Wschodnie (po)
Siedlce Zachodnie (po)
Sierakówek (po+mij)
Sierpc (st)
Siwki (podg)
Skrzeszew (po)
Skrzynno (po)
Skrzyżowanie (podg)
Słodowiec (po)
Słodowiec (A20) (po+podt)
Słowiki Nowe (po)
Służew (A6) (po)
Smogorzów Przysuski (po)
Sobolew (st)
Sochaczew (st)
Sokołów Podlaski (st)
Sosnowe (po)
Stadion Narodowy (C14) (po)
Stara Wieś (po)
Stara Wola (mij)
Stare Bielany (A21) (po)
Stojadła (podg)
Stok Lacki (po)
Stokłosy (A4) (po+podt)
STP Kabaty (stz)
Strzała włók. (bsz)
Strzałki (stt)
Strzyżyna (po+mij)
Studzianki Nowe (po)
Stupsk Mazowiecki (po)
Sucha Żyrardowska (po)
Sufczyn (stt)
Sulejówek (po)
Sulejówek Miłosna (st)
Sułkowice (po)
Susk (po)
Szczutowo (po+ład)
Szeligi (stt)
Szewnica (po)
Szulborze Koty (po)
Szydłowiec (st)
Śmiłów (pe)
Śródborów (po)
Świder (po)
Świercze (po+podt)
Świerże Górne (stt)
Świętokrzyska (A14) (po)
Świętokrzyska (C11) (po)
Tarczyn (st)
Targówek (podg)
Telaki (po)
Teresin Niepokalanów (st)
Tłuszcz (st)
Topór (po)
Trablice (pe)
Treblinka (st)
Tworki (po)
Ujrzanów (podg)
Urle (po)
Ursynów (A5) (po)
Ustanówek (po)
Warka (st)
Warszawa Aleje Jerozolimskie (po+podg)
Warszawa Aleje Jerozolimskie W... (po)
Warszawa Anin (po)
Warszawa Antoninów (podg)
Warszawa Centralna (st) Zdjęcia
Warszawa Chałubińskiego (po)
Warszawa Choszczówka (po)
Warszawa Czyste (stt)
Warszawa Dawidy (po)
Warszawa Falenica (st)
Warszawa Gdańska (st)
Warszawa Główna Osobowa (po+ład)
Warszawa Główna Towarowa (stt)
Warszawa Gocławek (po)
Warszawa Gołąbki (po+podg)
Warszawa Grochów Postojowa (stt)
Warszawa Grójecka (po)
Warszawa Jelonki (stt)
Warszawa Jelonki PRK7 kolej. (bsz)
Warszawa Jelonki Skład Celny mag. (bsz)
Warszawa Jelonki WAT wojsk. (bsz)
Warszawa Jelonki WPRD drog. (bsz)
Warszawa Jeziorki (po+pe)
Warszawa Kasprzaka (po)
Warszawa Koło (po)
Warszawa Lotnisko Chopina (st)
Warszawa Marszałkowska (po+podt)
Warszawa Miedzeszyn (po)
Warszawa Międzylesie (po)
Warszawa Młynów skład. (bsz)
Warszawa Mokry Ług (po)
Warszawa Ochota (po)
Warszawa Ochota Postojowa (stt)
Warszawa Ochota WKD (po)
Warszawa Okęcie (st)
Warszawa Olszynka Grochowska (po)
Warszawa Opaczewska (po)
Warszawa Plac Zawiszy (po)
Warszawa Płudy (po)
Warszawa Podskarbińska (podg)
Warszawa Port (stt)
Warszawa Powiśle (po)
Warszawa Praga (st)
Warszawa Praga WPC (rozj)
Warszawa Praga WPD (rozj)
Warszawa Radość (po)
Warszawa Rakowiec (po)
Warszawa Raków (po)
Warszawa Reduta Ordona (po)
Warszawa Rembertów (st)
Warszawa Salomea (po)
Warszawa Służewiec (podg)
Warszawa Służewiec (po)
Warszawa Stadion (po)
Warszawa Strzelnica (po)
Warszawa Szczęśliwice (po)
Warszawa Szczęśliwice (stt)
Warszawa Szczęśliwicka (po)
Warszawa Śródmieście (po)
Warszawa Śródmieście WKD (po+mij)
Warszawa Toruńska (po)
Warszawa Ursus (po)
Warszawa Ursus Niedźwiadek (po)
Warszawa Ursus Północny (po)
Warszawa Wawer (st)
Warszawa Wawer (rozj)
Warszawa Wesoła (po)
Warszawa Wileńska (st) Zdjęcia
Warszawa Wileńska Marki (stt)
Warszawa Włochy (po)
Warszawa Włochy (podg)
Warszawa Włochy R51 (rozj)
Warszawa Włochy Graniczna (po)
Warszawa Włochy WKD (po+mij)
Warszawa Wola Grzybowska (po)
Warszawa Wschodnia (st)
Warszawa Wschodnia Towarowa (stt)
Warszawa Zachodnia (st)
Warszawa Zachodnia Peron 8 (po)
Warszawa Zachodnia WKD (po)
Warszawa Zacisze-Wilno (po)
Warszawa ZOO (po)
Warszawa Żerań (po)
Warszawa Żwirki i Wigury (po)
Warszówka (po)
Warszówka (pe)
Wawrzyszew (A22) (po)
WBK 121 Nowy Dwór Mazowiecki wojsk. (bsz)
Wieliszew (st)
Wieniawa (st)
Wierzbno (A8) (po)
Wilanowska (A7) (st)
Witanów (po)
Wkra (po)
Wola (podg)
Wola Bierwiecka (po)
Wola Lipieniecka (po)
Wola Rowska (po)
Wolanów (st)
Wołomin (st)
Wołomin Słoneczna (po)
Wójtostwo (st)
Wólka Okrąglik (po)
Wrzosów (po)
Wyczółki (po)
Wygoda (po)
Wysokie Koło (ład)
Wysokie Koło R1 (rozj)
Wyszków (st)
Wyszyny (po)
Zabiele Wielkie (po+ład)
Zabieżki (st)
Zagościniec (po)
Zajezierze k/Dęblina (st)
Zalesie (st)
Zalesie Górne (po)
Zaręby Kościelne (po+podt)
Zawidz (po)
Zawidz Kościelny (po)
Zawidzek (mij)
Ząbki (po)
Zdobycz Robotnicza (po)
Zegrze (po+ład)
Zielonka (st)
Zielonka Bankowa (po)
Zielonka Bankowa Odgałęzienie (rozj)
Zygmuntowo Mazowieckie (po)
Zygmuntów (po)
Żbików (po)
Żołnierka (podg)
Życzyn (st)
Żyrardów (st)
Żytkowice (st)
Żyźniewo (po)


===== Punkty wąskotorowe =====
Anin Wąskotorowy (po)
Antonie Ostrołęckie (po+ład)
Baboszewo (st)
Baniocha (sth)
Blinno (po)
Błaziny (po)
Borkowo (po)
Borków Warszawski (po+ład)
Brochów (po)
Brzostowiec (po)
Buchnik (po+ład)
Buków (po+ład)
Chodaków (st)
Chojnów Pilawa (sth)
Chrzanowo Ciechanowskie (po+ład)
Chumiencin (po+ład)
Chylice (po)
Ciechanów Miasto (po)
Ciechanów Wąskotorowy (st)
Ciekszyn (po)
Ciepłownia Pułtusk ciepł. (bsz)
Cmentarz Poległych (po)
Czerniaków (po)
Czernice (po+ład)
Dalanówek (po)
Dąbrówka Grzabowska (po+ład)
Dęby (st)
Dęby Łyse (po+ład)
Domanówek (po)
Drewnica (po)
Dylewo (po)
Falenica Wąskotorowa (po+ład)
Fort (po)
Gąsewo (po)
Glice żwir. (bsz)
Głosków (po)
Golądkowo (po)
Golędzinów (po+ład)
Goliany (po+ład)
Gorzewnica (po)
Gostkowo Mazowieckie (po)
Gójsk (po+ład)
Góra Kalwaria Wąskotorowa (st)
Górki Wąskotorowe (po+ład)
Grabowo Wąskotorowe (st)
Grabów Emilin (po)
Grochów (po)
Grójec (po+ład)
Grójec Odgałęzienie (rozj)
Grudusk (po+ład)
Grzybowo Wąskotorowe (po+ład)
Henryków Warszawski (po+ład)
Iłża (po+ład)
Jabłonna (st)
Jabłonna Przystanek (po)
Janówek (po)
Jarosław-Anielin (po)
Jasieniec (st)
Jasieniec Iłżecki (po)
Jastrzębia (po+ład)
Jeziorna (po+ład)
Józefowo (po)
Józefów Wąskotorowy (po+ład)
Kaczorowy (po)
Kadzidło (sth)
Kałęczyn Mazowiecki (po)
Karczew (po)
Kąty Wąskotorowe (po)
Kępina (po+ład)
Kistki (po)
Klarysew (sth)
Klasztor (po)
Klewki Wąskotorowe (po)
Kluszewo (po)
Kokoszka Mazowiecka (po)
Kołaczkowo Ciechanowskie (po+ład)
Komorowo (po)
Konstancin (sth)
Koziebrody (po)
Kozietuły (po+ład)
Kozły (po+ład)
Krasne (po+ład)
Kraszewo (po)
Kromnów (po)
Krubin (po+ład)
Las Lesznowolski (po)
Leopoldynów (po)
Leszno Mazowieckie (po+ład)
Lesznowola (po+ład)
Lipniki (po)
Łęki Ciechanowskie (po+ład)
Łodziska (po+ład)
Łodziska Leśniczówka (po)
Łydynia (po)
Majewo Sierpeckie (st)
Maków Mazowiecki (po+ład)
Mała Wieś (po+ład)
Marcelin (po+mij)
Marcule (po+ład)
Marki (st)
Marki Pustelnik I (po)
Marki Pustelnik II (po)
Marki Struga (po+ład)
Michalin Wąskotorowy (po)
Michalinek (po)
Miedzeszyn Wąskotorowy (po)
Miejsce Historyczne 1002/1 (mh)
Miejsce Historyczne 1002/2 (mh)
Miejsce Historyczne 33/1 (mh)
Miejsce Historyczne 33/2 (mh)
Miejsce Historyczne 33/3 (mh)
Miejsce Historyczne Kraszewo (mh)
Miejsce Historyczne Płońsk 1 (mh)
Miejsce Historyczne Płońsk 2 (mh)
Miejsce Historyczne Sierpc 3 (mh)
Miejsce Historyczne Warszawa B... (st)
Mierzanów (po+ład)
Międzylesie k/Warszawy Wąskoto... (po)
Mława Miasto Wąskotorowa (po)
Mława Wąskotorowa (st)
Mogielnica (po+ład)
Mrożonki (po)
Mysiadło (po)
Mystkowo (po)
Myszyniec (st)
Myszyniec Stary (po)
Nasielsk Dojazdowy (st)
Nasielsk Miasto (po+ład)
Nasielsk Wąskotorowy (st)
Nosarzewo (po+ład)
Nowa Wieś (po)
Nowe Miasto n/Pilicą (po+ład)
Obrębiec (po)
Opinogóra (po)
Osiek Włostybory (po+ład)
Ostrołęka Północna Wąskotorowa (st)
Otwock Wąskotorowy (st)
Pałuki (sth)
Park Paderewskiego (po)
Pawłowice Kopana (po+ład)
Pelcowizna (po+ład)
Piaseczno Chyliczki (po)
Piaseczno Gołków (po)
Piaseczno Miasto Wąskotorowe (st)
Piaseczno Północne (po)
Piaseczno Przemysłowe (st)
Piaseczno Wiadukt (po)
Piaseczno Zalesie (po)
Piaseczno Zalesinek (po)
Piaski Królewskie (st)
Plecewice (po)
Płocochowo (po)
Płońsk (st)
Pomorze (po+ład)
Poniaty (po)
Promenada (po)
Przasnysz (po+ład)
Przęsławice (po)
Przęsławice Nowe (po)
Pułtusk (sth)
Pułtusk (st)
Pupkowizna (po+ład)
PZZ Pułtusk zboż. (bsz)
Raciąż (st)
Radość Wąskotorowa (po+ład)
Radzymin Wąskotorowy (po)
Regimin (po+ład)
Rozjazd Oborski (st)
Rudne Łyse (po)
Runów (po)
Ruszczyny (po+ład)
Siarcza Łąka (po+ład)
Siedlisko Żabieniec (po+ład)
Siennica (posł)
Sierpc (st)
Sierpc Wąskotorowy (st)
Składnica Drewna Marcule (bsz)
Skoczkowo (po)
Skolimów (sth)
Skoroszki (po)
Skowrony (po+ład)
Słupno (po+ład)
Służewiec (po)
Sochaczew Miasto (po)
Sochaczew Muzeum (st)
Stefanów (po)
Stryków Świdno (po+ład)
Szczaki Złotokłos (po+ład)
Szczutowo (po)
Szwejki (po+ład)
Szydłowo (po+ład)
Szymanówek (po)
Ślepowola (po)
Śliwice Warszawskie (po+ład)
Świder Wąskotorowy (po)
Tarchomin Fabryczny (po+ład)
Tarczyn Wąskotorowy (po+ład)
Tułowice Sochaczewskie (st)
Tułowice Sochaczewskie Odgałęz... (rozj)
Ulaski (po)
Wach (po)
Warszawa Belweder (po)
Warszawa Dąbrówka Wąskotorowa (po)
Warszawa Mokotów (po)
Warszawa Most (st)
Warszawa Południowa (st)
Warszawa Powsin (po+ład)
Warszawa Powsinek (po)
Warszawa Pyry (po)
Warszawa Stalowa (st)
Warszawa Targowa (po+mij)
Warszawa Targówek (st)
Warszawa Wilanów (sth)
Warszawa Zacisze (po)
Wawer Wąskotorowy (po)
Wilcze Tułowskie (po+mij)
Winnica (st)
Wiśniewo Mławskie (po)
Wiśniewo Wąskotorowe (po+ład)
Wola Łęcieszycka (po)
Wójtówka (po)
Wólka Smolana (po)
Wróblewo Mazowieckie (po+ład)
Wydmusy (po+ład)
Wykrot (po+ład)
Wyszogród (st)
Zakrzewo Dolne (po)
Zakrzewo Mazowieckie (po+ład)
Zalesie Mazowieckie (po)
Zalesie Myszynieckie (po)
Zamość Mazowiecki (sth)
Zawidz Kościelny (st)
Zawodzie (po+ład)
Zeńbok (po+ład)
Zwierzyniec k/Sochaczewa (po)
Żbiki (po)
Żerań (po+ład)


===== Tunele =====
Okęcie (tunel)
Warszawa (średnicowy dalekobie... (tunel)
Warszawa (średnicowy podmiejsk... (tunel)
Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 5 z 769 posterunków

ATLAS KOLEJOWY POLSKI i CZECH • ISSN 2391-4793 • www.AtlasKolejowy.pl • Copyright © 2005-2016 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 2 (4616498 / 5413 / 4196 / 1186 / 3892.49)